2026-02-13 11:08:21, 289 ნახვა
თიბისის შეთავაზებები მნიშვნელოვანი მომენტებისთვის- მოემზადე 14 თებერვლისთვის
თიბისი, როგორც მომხმარებელზე ორიენტირებული ბრენდი, მათ მუდმივად ანებივრებს მრავალფეროვანი შეთავაზებებით, განსაკუთრებით კი, მნიშვნელოვან თარიღებში. თიბისიმ მომხმარებლებზე 14 თებერვლისთვისაც იზრუნა და სხვადასხვა კატეგორიებში, მათ სურვილებსა და საჭიროებებზე მორგებული მომენტალური ქეშბექ შეთავაზებები მოუმზადა, რაც ნიშნავს იმას, რომ გადახდილი თანხის ნაწილს, ერთგულ ყულაბაში ტრანზაქციის დასრულებისთანავე დაიბრუნებენ.
14 თებერვალს ახალი თიბისი ბარათით და ერთგული საკრედიტო ბარათით ობიექტებში- Her Story, Glass Gallery, Love Stars და Mzera, გადახდისას, თანხის 30%, მაქსიმუმ 100 ლარი, ერთგულ ყულაბაში მომენტალურად დაგიბრუნდებათ. თიბისი კონცეპტ მომხმარებლები კი, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით და ერთგული საკრედიტო ბარათით მაქსიმუმ 150 ლარს დაიბრუნებთ. შეთავაზება ვრცელდება მხოლოდ ფიზიკურ მაღაზიებში, თიბისის პოს-ტერმინალზე გადახდისას. გარდა ონლაინმაღაზიისა- herstore.ge/ შეთავაზების დამატებითი პირობების სანახავად, გადადით ბმულზე.
April Flowers Shop, MonTa&Go Flowers, Flowers.ge, Lilat Flower Shop და Beauty Flowers- 14 თებერვალს აღნიშნულ ობიექტებში ახალი თიბისი ბარათით და ერთგული საკრედიტო ბარათით გადახდისას, გადახდილი თანხის 20%, ჯამში მაქსიმუმ 50 ლარი, ერთგულ ყულაბაში მომენტალურად დაგიბრუნდებათ. თიბისი კონცეპტ მომხმარებლები კი, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით და ერთგული საკრედიტო ბარათით ჯამში მაქსიმუმ 100 ლარს დაიბრუნებთ. შეთავაზება ვრცელდება მხოლოდ ფიზიკურ მაღაზიებში, თიბისის პოს-ტერმინალზე გადახდისას. გარდა ონლაინმაღაზიისა- Liliat Flower Shop შეთავაზების დამატებითი პირობების სანახავად, გადადით ბმულზე.
14 თებერვალს ასევე 20 %-იანი ქეშბექ შეთავაზებით ისარგებლებთ შერჩეულ კვების ობიექტებში: Ganjina Dessert Shop, Tkbili, Lunatic Bakery და Dodonut, სადაც ახალი თიბისი ბარათით და ერთგული საკრედიტო ბარათით გადახდისას, მაქსიმუმ 50 ლარი დაგიბრუნდებათ. თიბისი კონცეპტ მომხმარებლები კი, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით და ერთგული საკრედიტო ბარათით ჯამში მაქსიმუმ 100 ლარს დაიბრუნებთ. შეთავაზება ვრცელდება მხოლოდ ფიზიკურ ობიექტებში, თიბისის პოს-ტერმინალზე გადახდისას. შეთავაზების დამატებითი პირობების სანახავად, გადადით ბმულზე.