2026-02-12 13:04:11, 296 ნახვა
CashBack-ის და Mastercard-ის ვალენტინობის შეთავაზებები ლიბერთის მომხმარებლებს
ვალენტინობის დღისთვის, ლიბერთი თავის მომხმარებლებს გაზრდილი ქეშბექის აქციას სთავაზობს. 13 და 14 თებერვალს, ლიბერთის Mastercard ბარათით ლიბერთის ტერმინალზე გადახდისას, მომხმარებლები შეძლებენ ყველაზე მაღალი, 50%-მდე ქეშბექის მომენტალურად დაბრუნებას. აქციაში მონაწილე მეგობარი ობიექტებია: 13.02 - YVES ROCHER – 40% ქეშბექი - ლიმიტი 100 ლარი. 13.02 - SKIVRI – 50% ქეშბექი - ლიმიტი 50 ლარი. 13.02 – DRO GEORGIA – 30% ქეშბექი - ლიმიტის გარეშე. 13-14.02 – GEGELATO – 30% ქეშბექი - ლიმიტს გარეშე. 14.02 – MAC – 30% ქეშბექი - ლიმიტი 70 ლარი. ვრცელდება სრულ პროდუქციაზე, მათ შორის ფასდაკლებულ პროდუქციაზეც, მხოლოდ სავაჭრო ცენტრი „მერანის“ მაღაზიაში. Studio Liberty-ის წევრებისთვის – 30% ქეშბექი, ლიმიტი 100 ლარი.
14.02 – ATELIER REBUL – 30% ქეშბექი - ლიმიტი 70 ლარი. ვრცელდება სრულ პროდუქციაზე, მათ შორის ფასდაკლებულ პროდუქციაზეც. Studio Liberty-ის წევრებისთვის – 30%, ლიმიტი 100 ლარი. 14.02 – ARCHEVANI – 50% ქეშბექი - ლიმიტი 300 ლარი. ვრცელდება სრულ პროდუქციაზე, მათ შორის ფასდაკლებულ პროდუქციაზეც. 14.02 – TBILISI BALNEO SPA RESORT – 40% ქეშბექი - ლიმიტის გარეშე. სარელაქსაციო ოთახი თერმული ქვებით და გოგირდის აუზებით, სპა კაფსულა, გოგირდის აბაზანა.
14.02 – LIBENS GEORGIA – 50% ქეშბექი - ლიმიტი 200 ლარი. ქეშბექი ვრცელდება მხოლოდ ლიბერთის Mastercard ბარათებით გადახდის შემთხვევაში. Studio Liberty-ის წევრებისთვის აუცილებელია გადახდა განხორციელდეს Studio Liberty-ის Mastercard World Elite ბარათით. დამატებითი პირობები:
გადავიმეოროთ ქეშბექის მიღების წესები:
*წესები დეტალურად: შეთავაზების გასააქტიურებლად, გადმოწერეთ CashBack ის აპლიკაცია: iOS | Android ან შედით ვებ გვერდზე cashback.ge. თუ უკვე ხართ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკის მომხმარებელი, CashBack-ის აპლიკაციაში ავტორიზაციას იგივე მონაცემებით გაივლით. თუ ჯერ არ სარგებლობთ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკით, გაიარეთ მარტივი რეგისტრაცია. ავტორიზაციის გავლის შემდეგ, CashBack ის აპლიკაციაში აირჩიეთ სასურველი მეგობარი ობიექტი, დააჭირეთ ღილაკს "აქტივაცია" და ლიბერთის ბარათით ლიბერთის ტერმინალზე გადახდისას, დაიბრუნეთ თანხა მომენტალურად.