2026-02-06 14:18:05, 306 ნახვა
TBC კონცეპტისა და Matchday by Setanta-ს ახალი თავგადასავალი TBC კონცეპტის მომხმარებლებისთვის
თიბისი კონცეპტი და Matchday By Setanta სპორტული მოგზაურობის ახალ სტანდარტს ქმნის და მომხმარებელს აძლევს შესაძლებლობას დაგეგმოს სპორტული მოგზაურობა ერთ სივრცეში - ისარგებლოს Matchday by Setantas-ს ტურებზე 10%-იანი ფასდაკლებით და მიიღოს გამორჩეული სპორტული და კულტურული გამოცდილება, რომლის ორგანიზებაზეც თქვენს ნაცვლად, თიბისი კონცეპტი და მისი პარტნიორები იზრუნებენ. Matchday by Setanta გულშემატკივრებს სთავაზობს სრულყოფილ გამოცდილებას - არა მხოლოდ მატჩზე დასწრებას, არამედ ქალაქის სრულყოფილად გაცნობას, ადგილობრივი კულტურის გაზიარებას და უნიკალურ აქტივობებში მონაწილეობას. Matchday by Setanta -ს პაკეტები აერთიანებს მატჩის ბილეთებს, სასტუმროში განთავსებასა და დამატებით აქტივობებს, მათ შორის ქალაქისა და სტადიონის ტურებს, გულშემატკივართან შეხვედრებსა და ტრადიციული სამზარეულოს დაგემოვნებას ადგილობრივი მასპინძლის თანხლებით. ტურები მოიცავს მეგზურებს, ისინი ყოველ თავგადასავალში მიყვებიან მონაწილეებს და სპორტისა და კულტურის ღრმა ცოდნას სთავაზობენ. ბილეთების შეძენა შესაძლებელია თიბისი კონცეპტის პერსონალური ბანკირის დახმარებით. პერსონალური ბანკირის კონსულტაციის საშუალებით, მომხმარებელი შეძლებს შეარჩიოს მის ინტერესებზე მორგებული ტური და დაზოგოს დრო. Matchday-ის შესახებ დამატებითი ინფორმაცია ხელმისაწვდომია ბმულზე: www.matchday.tours