2026-02-05 11:23:34, 319 ნახვა
N1 პრობიოტიკული ბრენდი გერმანულენოვან ქვეყნებში — OMNi-BiOTiC უკვე PSP-ში
გლობალური ლიდერი პრობიოტიკების სფეროში OMNi-BiOTiC, რომელიც გერმანულენოვან ქვეყნებში N1 პოზიციას იკავებს, უკვე ხელმისაწვდომია PSP-ს სააფთიაქო ქსელში. ბრენდი მომხმარებლებს სთავაზობს თანამედროვე მეცნიერებაზე დაფუძნებულ, უსაფრთხო და ეფექტურ პრობიოტიკულ ფორმულებს, რომლებიც სხვადასხვა საჭიროებაზეა მორგებული.
OMNi-BiOTiC-ის პროდუქტები შექმნილია მიკრობიომული მედიცინის უახლესი კვლევების საფუძველზე და მიზნად ისახავს ნაწლავური ბალანსის, იმუნური სისტემის, სტრესის მართვისა და მეტაბოლიზმის მხარდაჭერას. სწორედ ეს კომპლექსური მიდგომა განაპირობებს ბრენდის მაღალ ნდობას საერთაშორისო მასშტაბით. ბრენდი აწარმოებს მომხმარებელზე ორიენტირებული ფორმულებს, მათ შორის:
OMNi-BiOTiC-ის მწარმოებელი, ავსტრიული კომპანია Institut AllergoSan, უკვე 30 წელზე მეტია მიკრობიომის კვლევის ერთ-ერთ წამყვან საერთაშორისო ცენტრს წარმოადგენს. ბრენდის სანდოობა გამყარებულია 150-ზე მეტი დასრულებული და 50-მდე მიმდინარე კლინიკური კვლევით. OMNi-BiOTiC-ის ყველა პროდუქტი აკმაყოფილებს WHO, FDA და WGO-ს ხარისხის სტანდარტებს, არის ჰიპოალერგიული, მაღალტოლერანტული და უსაფრთხო ხანგრძლივი გამოყენებისთვის. “ადამიანის მიკრობიომს ქმნის ყველა ის მიკროორგანიზმი, რომლებიც ჩვენს სხეულში და ზედაპირზე ცხოვრობენ, განსაკუთრებით ნაწლავებში, კანზე, პირში და სასუნთქ გზებში. მათი სახით ადამიანს მილიარდობით პატარა “მოკავშირე” ყავს, რომლებიც ჩვენს ჯანმრთელობაზე ყოველდღიურად ზრუნავენ.
სწორედ ამიტომ, PSP-მ მომხმარებლებისთვის ხელმისაწვდომი გახადა გლობალური ლიდერი პრობიოტიკების სფეროში OMNi-BiOTiC მრავალფეროვანი ასორტიმენტი, რომელიც ჯანმრთელობასა და სიჯანსაღეზე ზრუნვას მეტად მარტივს, უსაფრთხოსა და ხელმისაწვდომს ხდის”- აცხადებენ PSP-ში. პრემიუმ პრობიოტიკული ბრენდი OMNi-BiOTiC უკვე PSP-ში — მეცნიერებაზე დაფუძნებული არჩევანი ჯანმრთელი მიკრობიომისთვის